-30%

Kimono Cobatless Blue S/M

5,600 LEK

Kjo kimono romantike nga Obsessive është e mrekullueshme për t’u veshur dhe përmban detaje të bukura me dantella. Kimono ka mëngë të gjera, të gjata dhe mbyllet me një kravatë.

Shënim: tanga nuk përfshihet.

Availability: Në gjendje SKU: OBS4464 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo kimono romantike nga Obsessive është e mrekullueshme për t’u veshur dhe përmban detaje të bukura me dantella. Kimono ka mëngë të gjera, të gjata dhe mbyllet me një kravatë.

Shënim: tanga nuk përfshihet.

Kimono Cobatless Blue S/M

5,600 LEK

In stock