-30%

Kimono Allunes (motive Leopard)

3,500 LEK

Kjo kimono e guximshme me print leopardi nga Obsessive është projektuar posaçërisht për zonjat me kthesa të bukura dhe është jashtëzakonisht e rehatshme për t’u veshur. Kimono ka mëngë të gjera, të gjata dhe mbyllet me një kravatë.

Availability: Në gjendje SKU: OBS5355 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo kimono e guximshme me print leopardi nga Obsessive është projektuar posaçërisht për zonjat me kthesa të bukura dhe është jashtëzakonisht e rehatshme për t’u veshur. Kimono ka mëngë të gjera, të gjata dhe mbyllet me një kravatë.

Shënim: tanga nuk përfshihet.

Kimono Allunes (motive Leopard)

3,500 LEK

In stock