Kilota te bardha per meshkuj S

1,500 LEK

Mbathje te bardha me një rrip të gjerë mesi janë të domosdoshme në çdo koleksion të të brendshmeve. Mbulojnë vetëm vendet e nevojshme, me të cilat nxjerr shumë tundim. Shiriti elastik siguron që ata të qëndrojnë mirë në vend dhe se janë shumë të rehatshëm. Marka Doreanse është gjithashtu e shtypur me shkronja argjendi të zbukuruara në brez për një pamje elegant.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 1331-WHITE-S Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mbathje te bardha me një rrip të gjerë mesi janë të domosdoshme në çdo koleksion të të brendshmeve. Mbulojnë vetëm vendet e nevojshme, me të cilat nxjerr shumë tundim. Shiriti elastik siguron që ata të qëndrojnë mirë në vend dhe se janë shumë të rehatshëm. Marka Doreanse është gjithashtu e shtypur me shkronja argjendi të zbukuruara në brez për një pamje elegant.

Kilota te bardha per meshkuj S

1,500 LEK

Out of stock