Vagine Kelly`s

4,100 LEK

Vagine ne forem natyrale prej gome te bute. Zhutuni ne kete sekret te mahnitshem dhe perjetoni seksim me te mire. Ne cdo levizje penisi juaj do te shijoje struktern teper stimuluese ne brendesi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05202330000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vagine ne forem natyrale prej gome te bute. Zhutuni ne kete sekret te mahnitshem dhe perjetoni seksim me te mire. Ne cdo levizje penisi juaj do te shijoje struktern teper stimuluese ne brendesi.
Ø 2.5 cm (fleksibel). 13 cm i thelle

Vagine Kelly`s

4,100 LEK

Out of stock