-30%

Kegel balls me vibrim Zenn

6,720 LEK

Shijoni stimulim të këndshëm ndërsa forconi dyshemenë e legenit me Topat Vibrues Kegel. Ky ushtrim i dyfishtë i kegelit me top përmban modele të shumta dridhjesh dhe nivele intensiteti dhe një majë me teksturë për stimulim të shtuar.

Availability: Në gjendje SKU: 140027 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni stimulim të këndshëm ndërsa forconi dyshemenë e legenit me Topat Vibrues Kegel. Ky ushtrim i dyfishtë i kegelit me top përmban modele të shumta dridhjesh dhe nivele intensiteti dhe një majë me teksturë për stimulim të shtuar. I bërë nga silikoni super i butë dhe i përkulshëm, ky grup i dyfishtë ushtrimesh kegel është i lehtë për t’u futur me majën e tij të ngushtuar. Ai gjithashtu përmban një kordon rikuperues për t’u hequr lehtësisht kur të përfundojë koha e lojës. E përmirësuar me dhjetë mënyra dhe modele dridhjesh, kjo lodër ofron përvoja të pafundme të këndshme.

Permasat:

Gjatësia totale 190 mm,
Diametri 33 mm,
Gjatësia e dy Topave Kegel 90 mm

Kegel balls me vibrim Zenn

6,720 LEK

In stock