Kegel ball Sweet Smile

4,500 LEK

Duajeni stërvitjen e muskujve me pesha të ndërrueshme!
Topat e stërvitjes Kegel me pesha shtesë nga Sweet Smile ofrojnë stimulim dhe një stërvitje për fillestarët dhe ekspertët.

Availability: Në gjendje SKU: 05551850000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Duajeni stërvitjen e muskujve me pesha të ndërrueshme!
Topat e stërvitjes Kegel me pesha shtesë nga Sweet Smile ofrojnë stimulim dhe një stërvitje për fillestarët dhe ekspertët. Seti i topave të dashurisë është bërë nga një mbulesë silikoni e butë prej kadifeje (24 g) dhe 4 topa (2 x 20 g, 1 x 35 g dhe 1 x 45 g) që mund të futen dhe hiqen lehtësisht. Peshat e ndryshme nënkuptojnë se trajnimi gradual dhe efektiv i dyshemesë së legenit është i mundur.

Brenda secilit prej topave të lëmuar ka një peshë që lëkundet në heshtje – këto pesha janë perfekte për stërvitje emocionuese dhe efektive. Mbulesa fleksibël silikoni ka një rrip tërheqës për heqje të lehtë dhe të sigurt.

Gjatësia e plotë e mbulesës 18.3 cm, rripi i tërheqjes 9 cm i gjatë; pesha 24 g.
Ø e çdo topi 3,6 cm; pesha 2 x 20 g, 1 x 35 g dhe 1 x 45 g.

Silikoni, PU, ABS.

Mbulesa silikoni dhe 4 topa të shkëmbyeshëm
Topat janë të peshave të ndryshme: 20 g (2 x), 35 g, 45 g
Për trajnim gradual të dyshemesë së legenit
Pesha luhatëse brenda
Qetë për stërvitje diskrete
Rrip tërheqës për tërheqje

Kegel ball Sweet Smile

4,500 LEK

In stock