-30%

Kegel Ball Essentail RS

6,230 LEK

Pulsy Playball është një top elegant kegel për të trajnuar muskujt tuaj. Me telekomandën mund ta ktheni atë në një përvojë pa duar dhe ta bëni atë argëtues për t’u veshur në të njëjtën kohë.

Availability: Në gjendje SKU: E27916 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pulsy Playball është një top elegant kegel për të trajnuar muskujt tuaj. Me telekomandën mund ta ktheni atë në një përvojë pa duar dhe ta bëni atë argëtues për t’u veshur në të njëjtën kohë. Playball është i papërshkueshëm nga uji dhe i bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Ka 10 mënyra të ndryshme vibrimi. Si Playball ashtu edhe telekomanda mund të përdoren edhe për stimulim të jashtëm.

– 10 shpejtësi
– Silikoni i papërshkueshëm nga uji/i sigurt për trupin
– E ripenisikueshme
– Telekomandë/masazher i jashtëm
– 7 cm x 3 cm

Specifikimet
Pesha: 90 gram
Lloji i baterisë: Li-ion 3.7V
Tensioni i penisikimit: 100 – 240 V
Niveli i zërit: <49dB
Mënyrat e dridhjeve: 10
Përdoruesi dhe koha e penisikimit: 2 orë
I papërshkueshëm nga uji: IPX6
Materialet: Silic i sigurt për trupin

Kegel Ball Essentail RS

6,230 LEK

In stock