Karamele ROARX

500 LEK

Stimuloni shqisat tuaja me shijen unike të Roarx. Përmbajtja: 20g për kuti dhe 30 kuti për display, kombinim me kafeinën dhe taurinën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 560000050412 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Stimuloni shqisat tuaja me shijen unike të Roarx. Përmbajtja: 20g për kuti dhe 30 kuti për display, kombinim me kafeinën dhe taurinën.

Karamele ROARX

500 LEK

In stock