Karamele ne forme vagine

580 LEK

Jelly beans me një aromë frutash të shijshme dhe kremoze me një formë të lezetshme të vaginës. Këto jelly beans janë bërë në Hollandë dhe Gjermani me përbërësit më të mirë natyrorë. Përveç aromës së saj të shkëlqyeshme, detajet e saj janë ato që bien më shumë në sy. Ato janë perfekte për një dhuratë qesharake, për një festë bachelorette apo thjesht për një natë më të këndshme me partnerin tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: FD42 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jelly beans me një aromë frutash të shijshme dhe kremoze me një formë të lezetshme të vaginës. Këto jelly beans janë bërë në Hollandë dhe Gjermani me përbërësit më të mirë natyrorë. Përveç aromës së saj të shkëlqyeshme, detajet e saj janë ato që bien më shumë në sy. Ato janë perfekte për një dhuratë qesharake, për një festë bachelorette apo thjesht për një natë më të këndshme me partnerin tuaj.

Karamele ne forme vagine

580 LEK

In stock