Karamele me mente Oral Pleasure

600 LEK

Nenexhikët e shijshëm në një kuti të bukur të zezë. Këto nenexhik i japin seksit oral stimulim shtesë dhe sigurojnë një ndjesi të këndshme ndjesie shpimi gjilpërash në penis ose në vaginë.

Availability: Në gjëndje SKU: BI0151 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Nenexhikët e shijshëm në një kuti të bukur të zezë. Këto nenexhik i japin seksit oral stimulim shtesë dhe sigurojnë një ndjesi të këndshme ndjesie shpimi gjilpërash në penis ose në vaginë.