Kapsula per meshkuj Virility

2,500 LEK

Suplement ushqimor vegan Virility Ex posaçërisht për meshkuj që përmban një alternativë natyrale të ekstrakteve të zgjedhura në një formulë komplekse. Një kapsulë përmban 600 mg ekstrakte të përziera që përbëhen nga 6 përbërës:
100 mg L-arginine – aminoacidi gjysmë esencial më i popullarizuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06265700000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Suplement dietik – 20 kapsula
Konkretisht për meshkujt aktivë
Formulë komplekse me dozë të lartë – vegan
Me dozë të lartë për meshkujt aktivë!

Suplement ushqimor vegan Virility Ex posaçërisht për meshkuj që përmban një alternativë natyrale të ekstrakteve të zgjedhura në një formulë komplekse. Një kapsulë përmban 600 mg ekstrakte të përziera që përbëhen nga 6 përbërës:
100 mg L-arginine – aminoacidi gjysmë esencial më i popullarizuar.
100 mg xhensen siberian – përmban një shumëllojshmëri të gjerë përbërësish, p.sh. lignanet, hidroksikumarinat, saponinat triterpenoide, glikozidet steroide, derivatet e acidit fenilakrilik dhe polisapenisidet.
100 mg Muira Puama – përmban sterole të vlefshme, kumarinë, alkaloide dhe vajra natyralë.
100 mg sharrë palmetto – e pasur me karotenoidë dhe flavonoidë.
100 mg Tribulus terrestris – i njohur për përqindjen e lartë të saponinave dhe saponinave steroide.

Shënime për shërbimin: një kapsulë duhet të merret 5-15 minuta para çdo aktiviteti me shumë ujë.

Shënim: suplementet dietike nuk janë zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë të mbrojtur nga drita.

20 kapsula.

Kapsula per meshkuj Virility

2,500 LEK

Out of stock