Kapsula per ereksion VIPER

1,180 LEK

Viper është një shtesë ushqimore e krijuar për të promovuar funksionimin në marrëdhëniet tuaja, rigjallërimin dhe lehtësimin e ngritjes. Ka një seri vitaminash të dizajnuara për të normalizuar sistemin nervor të njeriut. Ne ju rekomandojmë të merrni 1 kapsulë me ujë dhe të mos e tejkaloni këtë rekomandim. Karakteristikat: 4 kapsula Me vitamina B1, B6, B8, B12 dhe magnez.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 11510856.31 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Viper është një shtesë ushqimore e krijuar për të promovuar funksionimin në marrëdhëniet tuaja, rigjallërimin dhe lehtësimin e ngritjes. Ka një seri vitaminash të dizajnuara për të normalizuar sistemin nervor të njeriut. Ne ju rekomandojmë të merrni 1 kapsulë me ujë dhe të mos e tejkaloni këtë rekomandim. Karakteristikat: 4 kapsula Me vitamina B1, B6, B8, B12 dhe magnez.

Kapsula per ereksion VIPER

1,180 LEK

Out of stock