Kapsula pe rmeshkuj Exarin Pro

2,500 LEK

Suplement dietik vegan Exarin Pro posaçërisht për meshkuj që përmban ekstrakte të zgjedhura që harmonizohen në mënyrë perfekte me njëri-tjetrin. Një kapsulë përmban 638 mg ekstrakte të përziera me doza të larta që përbëhen nga përbërës të përzgjedhur: 250 mg L-arginine, 150 mg maca (Lepidium Meyenii), 100 mg xhensen dhe ekstrakt i tragakantit janë përbërësit kryesorë. Këta 4 përbërës janë në një raport të përsosur për një biodisponueshmëri maksimale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06265890000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kapsula komplekse të çastit
Konkretisht për meshkujt aktivë
Ekstrakte të përziera me dozë të lartë – vegan
Suplement dietik
Kompleks i menjëhershëm për meshkuj aktivë!

Suplement dietik vegan Exarin Pro posaçërisht për meshkuj që përmban ekstrakte të zgjedhura që harmonizohen në mënyrë perfekte me njëri-tjetrin. Një kapsulë përmban 638 mg ekstrakte të përziera me doza të larta që përbëhen nga përbërës të përzgjedhur: 250 mg L-arginine, 150 mg maca (Lepidium Meyenii), 100 mg xhensen dhe ekstrakt i tragakantit janë përbërësit kryesorë. Këta 4 përbërës janë në një raport të përsosur për një biodisponueshmëri maksimale. Exarin Pro është gjithashtu i pasuruar me vitamina dhe minerale të rëndësishme si vitamina E, B1, B6, B9, B12, kanellë, zink dhe ekstrakt rrushi.

Shënime për shërbimin: një kapsulë duhet të merret 5-15 minuta para çdo aktiviteti me shumë ujë.

4 kapsula.

Shënim: suplementet dietike nuk janë zëvendësues për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë të mbrojtur nga drita.

Kapsula pe rmeshkuj Exarin Pro

2,500 LEK

Out of stock