Kapese thithiash Lux Fetish

4,200 LEK

Shijoni gudulisjen dhe ngacmimin sensual të puplave të buta të ngjitura në një palë kapëse thithkash dredha-dredha të këndshme. Rregulloni kapëset në ngushtësinë e zgjedhjes suaj dhe eksploroni kënaqësinë e dhimbjes.

Availability: Në gjendje SKU: 700000257094 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni gudulisjen dhe ngacmimin sensual të puplave të buta të ngjitura në një palë kapëse thithkash dredha-dredha të këndshme. Rregulloni kapëset në ngushtësinë e zgjedhjes suaj dhe eksploroni kënaqësinë e dhimbjes. Majat e secilës kapëse janë të veshura me gome për të siguruar një shtrydhje të rehatshme pa dhimbje. Këto kapëse sensuale thithkash janë një domosdoshmëri për paralojën e çuditshme.

Kapese thithiash Lux Fetish

4,200 LEK

In stock