Kapese thithash Feathers

900 LEK

Set me 2 kapëse thithash të rregullueshme nga Guilty Pleasure me pupla gudulisëse.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 520118 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me 2 kapëse thithash të rregullueshme nga Guilty Pleasure me pupla gudulisëse.
Kapëset janë prej metali dhe kanë mbulesa PVC në majë.
Presioni në thithka mund të rregullohet lehtësisht me vida.

Kapese thithash Feathers

900 LEK

In stock