Kapese thithash AMBER

5,000 LEK

Zbukuroni gjoksin tuaj me kapëse thithkash me rruza qelibar të frymëzuara nga breshka dhe shtoni mundimin ngacmues të lojës me thithat në takimin tuaj të ardhshëm magjepsës.

Availability: Në gjendje SKU: 830544 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbukuroni gjoksin tuaj me kapëse thithkash me rruza qelibar të frymëzuara nga breshka dhe shtoni mundimin ngacmues të lojës me thithat në takimin tuaj të ardhshëm magjepsës. E bërë me rregullime tensioni, zgjidhni intensitetin që dëshironi ju ose partneri juaj.

Kapëse thithkash me majë gome me rregullime të tensionit
Zinxhirë me rruaza për tërheqje dhe tërheqje
Zinxhiri i veshur me ar i reziston konsumimit për qëndrueshmëri të shtuar
Materialet: 50% hekur, 30% akrilik, 20% PVC pa ftalat

Kapese thithash AMBER

5,000 LEK

In stock