-30%

Kamzhik Rhinestone Crop

1,890 LEK

Kamzhik plastic i zi, shkop i veshur dhe ne pjesen mbajtese me gure te shndritshem. Gjatesia totale 44 cm.

Availability: Në gjëndje SKU: 24916721000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kamzhik plastic i zi, shkop i veshur dhe ne pjesen mbajtese me gure te shndritshem. Gjatesia totale 44 cm.

Kamzhik Rhinestone Crop

Kamzhik Rhinestone Crop

1,890 LEK

In stock