Kamzhik Pecker Tickle Whip Black

900 LEK

Mini kamzhik me mbajtese ne forme penisi dhe shume litare latex. Afersisht 26 cm i gjate.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 07786720000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini kamzhik me mbajtese ne forme penisi dhe shume litare latex. Afersisht 26 cm i gjate. Ngjyra: i zi.

Kamzhik Pecker Tickle Whip Black

Kamzhik Pecker Tickle Whip Black

900 LEK

Out of stock