Kamzhik Mini Whip Black

1,500 LEK

Mini kamzhik i zi, rripa silikoni te bute dhe mbajtese prej materiali vinyl.
Gjatesia totale 26 cm. Materiali: silikon, ABS.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24912221000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini kamzhik i zi, rripa silikoni te bute dhe mbajtese prej materiali vinyl.
Gjatesia totale 26 cm. Materiali: silikon, ABS.

Kamzhik Mini Whip Black

Kamzhik Mini Whip Black

1,500 LEK

In stock