Kamzhik Luxury

3,900 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: 130281 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për atë pak kontroll shtesë mbi gomarin e ëmbël dhe të etur të qenit tuaj, kapeni këtë kamxhik luksoz shumë të gjatë për t’u siguruar që të mos humbisni asnjë centimetër nga mishi i tij (ose i saj) i shijshëm. Rripi prej lëkure e bën kontrollin edhe më të lehtë!

Kamzhik Luxury

3,900 LEK

In stock