Kamzhik Lust Bondage purple

4,700 LEK

Zgjoni dëshirat tuaja dhe gërmoni në sferën e EPSHIT. Mbajtëse të ndërtuara me përpikëri të krijuara për të lidhur kënaqësitë tuaja me një ofertë të hollë të veshjes së skllavërisë vjollcë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 280393 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjoni dëshirat tuaja dhe gërmoni në sferën e EPSHIT. Mbajtëse të ndërtuara me përpikëri të krijuara për të lidhur kënaqësitë tuaja me një ofertë të hollë të veshjes së skllavërisë vjollcë. LUST është një koleksion prangash për kyçin e dorës dhe kyçin e këmbës, ballkon, maskë, kamxhik, vozis, jakë me zinxhir dhe kravatë derri me mbyllje të lehta për t’u përdorur, me rreshtim neoprene për veshje të zgjatur dhe pajisje të zeza që përputhen. Konstruksion vinyl për lehtësi në mirëmbajtje dhe qëndrueshmëri ekstreme. Skllavëria e epshit – kur të bie humori.

ESHT Robëria Kamxhik
Dimensionet e produktit: 15,9 x 0,7 x 0,7 inç / 40,3 x 1,7 x 1,7 cm
Materiali i produktit: Lëkurë

Kamzhik Lust Bondage purple

4,700 LEK

Out of stock