Kamzhik lekure Spank me

2,400 LEK

Vozë e zezë me cilësi të lartë nga Bad Kitty në një pamje lëkure me stil me shkronja të shpuara “Spank me”, e cila është e theksuar me të kuqe. Me lakun e tij të mbajtjes / varjes, vozitja qëndron e qetë në dorë dhe siguron shuplaka të nxehta dhe të forta kur e godisni.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24932331001 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vozë e zezë me cilësi të lartë nga Bad Kitty në një pamje lëkure me stil me shkronja të shpuara “Spank me”, e cila është e theksuar me të kuqe. Me lakun e tij të mbajtjes / varjes, vozitja qëndron e qetë në dorë dhe siguron shuplaka të nxehta dhe të forta kur e godisni.