-30%

Kamzhik Imitation Leather Cane

1,365 LEK

Kamzhik i shkurtër bërë prej lëkure të zezë. Me kunja të dala metalike në ngjyrë argjendi dhe me skaje të sheshta.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24907571001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kamzhik i shkurtër bërë prej lëkure të zezë. Me kunja të dala metalike në ngjyrë argjendi dhe me skaje të sheshta.

Gjatësia: 30 cm, Ø 3.5 cm.
Materiali: poliuretani.

Kamzhik Imitation Leather Cane

Kamzhik Imitation Leather Cane

1,365 LEK

In stock