Just Glide 20 ml – Premium

500 LEK

Kaloni në kënaqësi me Just Glide dhe shijoni argëtim afatgjatë. Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan. Është gjithashtu pa vaj dhe jo i yndyrshëm.

Availability: Në gjëndje SKU: 06260820000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ushqen me acid hialuronik dhe pantenol!
Kaloni në kënaqësi me Just Glide dhe shijoni argëtim afatgjatë. Lubrifikuesi me bazë uji Just Glide është 100% vegan. Është gjithashtu pa vaj dhe jo i yndyrshëm. Lahet lehtësisht. Është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Pa erë dhe pa shije. Panthenoli qetëson lëkurën dhe krijon një barrierë të lëkurës. Ajo gjithashtu ka një efekt rigjenerues. Acidi hialuronik është hidratues dhe e bën xhelin të ndihet vërtet i butë.

Lubrifikant mjekësor
Me acid hialuronik
Me pantenol

Pesha: 25 g

Just Glide 20 ml – Premium

500 LEK

In stock