-30%

Jumpsuit Vinyl zeze S

4,480 LEK

Ky kostum i zi ka shirita të rregullueshëm dhe pjesa e tij e montuar e belit thekson trupin tuaj dhe e vendos atë në vëmendje! Ju do të kënaqeni sa e rehatshme është të vishni sepse materiali është i butë prej kadifeje dhe ngjitet në kthesat tuaja në një mënyrë seksuale. Ekziston një hapje me zinxhir ne pjesën e të pasmeve, e cili mund të hapet në çdo kohë për seks spontan.
Ka edhe 2 hapje në pjesën gjoksit që janë jashtëzakonisht tërheqëse.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 27303671021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky kostum i zi ka shirita të rregullueshëm dhe pjesa e tij e montuar e belit thekson trupin tuaj dhe e vendos atë në vëmendje! Ju do të kënaqeni sa e rehatshme është të vishni sepse materiali është i butë prej kadifeje dhe ngjitet në kthesat tuaja në një mënyrë seksuale. Ekziston një hapje me zinxhir ne pjesën e të pasmeve, e cili mund të hapet në çdo kohë për seks spontan.
Ka edhe 2 hapje në pjesën gjoksit që janë jashtëzakonisht tërheqëse.

Jumpsuit Vinyl zeze S

4,480 LEK

Out of stock