Oferta

Jumpsuit Policeje

4,557 LEK6,510 LEK

Me mëngë të shkurtra dhe dy xhepa të gjoksit. Shtypni butonat nga lart poshtë. Ngjyra: e zezë. 90% poliester, 10% elastan. Pa kapak.

SKU: 24702411021 Kategori: , ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Me mëngë të shkurtra dhe dy xhepa të gjoksit. Shtypni butonat nga lart poshtë. Ngjyra: e zezë. 90% poliester, 10% elastan. Pa kapak.

Informacion shtesë

Masa

S, M

Jumpsuit Policeje

4,557 LEK6,510 LEK

In stock