INTIMO TE ZEZA OBSESSIVE BRA SET S/M

2,900 LEK

Komplet sutjenash me 2 pjesë, prej dantelle të tejdukshme. Rripat janë të rregullueshëm dhe kompleti është i dekoruar me harqe të vogla sateni.

Availability: Në gjendje SKU: 22132901111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Komplet sutjenash me 2 pjesë, prej dantelle të tejdukshme. Rripat janë të rregullueshëm dhe kompleti është i dekoruar me harqe të vogla sateni.

INTIMO TE ZEZA OBSESSIVE BRA SET S/M

2,900 LEK

In stock