Krem Stimulues Indian Love Cream Women 80Ml

1,600 LEK

Krem stimulues për Femra!
Edhe një sasi e vogël e këtij kremi stimulues mbi clitor nxit qarkullimin e gjakut dhe për këtë arsye intensifikon orgazmat tuaja. Aromë e lehtë orientale.

Nxit qarkullimin e gjakut;
Rrit dëshirën seksuale.

Availability: Në gjëndje SKU: 06232880000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Krem stimulues për Femra!
Edhe një sasi e vogël e këtij kremi stimulues mbi clitor nxit qarkullimin e gjakut dhe për këtë arsye intensifikon orgazmat tuaja. Aromë e lehtë orientale.

Nxit qarkullimin e gjakut;
Rrit dëshirën seksuale.

Përbërësit: ekstrakte bimore, ekstrakte frutash, etj

Përdorimi: Përhapni një sasi të vogël kremi në clitor dhe masazhojeni atë butësisht. 80ml.
Efektiviteti mund të ndryshojnë për persona të ndryshëm.