Gojëz ne formë zemre

2,250 LEK

Kjo gojëz në formë zemre nga koleksioni Whipped e bën lojën tuaj të skllavërimit të plotë. Veshja është bërë nga silikoni e butë dhe ndjehet e butë. Rripi fleksibël i kokës është bërë prej lëkure të qëndrueshme dhe është i lehtë për tu rregulluar në madhësi për një përshtatje perfekte.

Availability: Në gjëndje SKU: WHPD019 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo gojëz në formë zemre nga koleksioni Whipped e bën lojën tuaj të skllavërimit të plotë. Veshja është bërë nga silikoni e butë dhe ndjehet e butë. Rripi fleksibël i kokës është bërë prej lëkure të qëndrueshme dhe është i lehtë për tu rregulluar në madhësi për një përshtatje perfekte.