-30%

Gojez Master Series

1,470 LEK

Ju mund të jeni të keq dhe të këndshëm me këtë jakë seksi dhe me stil! Kjo jakë është e rregullueshme dhe ka një unazë metalike O. Është bërë prej metali pa nikel dhe ka një rrip lëkure vegan. Mund ta rregulloni lehtësisht rripin duke përdorur zinxhirin në pjesën e pasme në mënyrë që jaka të përshtatet gjithmonë siç duhet.

Availability: Në gjëndje SKU: AG852 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ju mund të jeni të keq dhe të këndshëm me këtë jakë seksi dhe me stil! Kjo jakë është e rregullueshme dhe ka një unazë metalike O. Është bërë prej metali pa nikel dhe ka një rrip lëkure vegan. Mund ta rregulloni lehtësisht rripin duke përdorur zinxhirin në pjesën e pasme në mënyrë që jaka të përshtatet gjithmonë siç duhet.

Rripi është i rregullueshëm ndërmjet 31,7 dhe 39,3 cm. Gjatësia e përgjithshme e brezit është 41.1 cm. Unaza ka një diametër prej 1.9 cm.

Gojez Master Series

1,470 LEK

In stock