Gojez Glow in the Dark Radiant Green

2,800 LEK

Ky gëlltitje me top që shkëlqen në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys është një domosdoshmëri për çdo dashnor të BDSM-së për të parandaluar nën-in që të flasë.

Availability: Në gjëndje SKU: 22036 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky gëlltitje me top që shkëlqen në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys është një domosdoshmëri për çdo dashnor të BDSM-së për të parandaluar nën-in që të flasë. Ka një top të fortë silikoni (diametri 4 cm). Rripi është i veshur me një material neopreni të butë dhe të qëndrueshëm dhe është plotësisht i rregullueshëm me mbylljen e koprës metalike.

Shkëlqej në ballin e errët
Me top të fortë silikoni
Topi me diametër 4 cm
rreshtim i butë
E rregullueshme me mbyllje kopsash

Gojez Glow in the Dark Radiant Green

2,800 LEK

In stock