Gojez Asylym

900 LEK

Hook Claw Mouth Spreader. Përfshin një shpërndarës të fortë metalik dhe najloni me gojë.

Availability: Në gjendje SKU: 66001656 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Hook Claw Mouth Spreader. Përfshin një shpërndarës të fortë metalik dhe najloni me gojë.

Gojez Asylym

900 LEK

In stock