Gogla vaginale SMARTBALLS DUO Red

3,100 LEK

Dëshironi orgazma më të mëdha dhe më të forta? Sigurisht, ju bëni. Për fat të mirë, ushtrimi i muskujve të legenit mund t’ju çojë atje. Muskuj më të fortë = kontraktime më të forta = orgazma më të forta!

Availability: Në gjendje SKU: 34165 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

TOPA KEGEL PËR ORGAZMA MË MIRË
Dëshironi orgazma më të mëdha dhe më të forta? Sigurisht, ju bëni. Për fat të mirë, ushtrimi i muskujve të legenit mund t’ju çojë atje. Muskuj më të fortë = kontraktime më të forta = orgazma më të forta! Ka ushtrime që mund t’i bëni vetë, por si me çdo lloj stërvitje forcash, ka një ndryshim të madh të shtoni pak peshë.

SI TË PËRDORË DUO SMARTBALLS?
Nëse po mendoni: “Kam dëgjuar për topa vagine, por nuk e kam idenë se çfarë të bëj me to”, nuk jeni aspak vetëm! Për fat të mirë, është e lehtë:
Lyejini këto topa të lëmuar silikoni, futini ato dhe përdorni muskujt për t’i mbajtur brenda vaginës. Nga atje, ju mund të bëni ushtrime shtrëngimi dhe lëshimi ose thjesht të vazhdoni jetën tuaj! Çdo top përmban një peshë të vogël e të rrumbullakët që kërcen dhe rrotullohet ndërsa lëvizni, duke i bërë muskujt tuaj të punojnë më shumë për të mbajtur SMARTBALLS brenda, pa pasur nevojë të bëni një përpjekje të vetëdijshme.

A KA PËRFITIME TË TJERA NË PËRDORIM TË SMARTBALLS DUO?
Forcimi i dyshemesë suaj të legenit parandalon mosmbajtjen, rrit rrjedhjen e gjakut për shëndetin e përgjithshëm vaginal, ju ndihmon të përgatiteni për lindjen e fëmijës dhe ndihmon trupin tuaj në shërimin pas lindjes. Mund t’ju ndihmojë gjithashtu të keni kontroll më të mirë të muskujve gjatë seksit – për shembull, nëse doni të rrisni presionin që ndjen partneri juaj.

Ato janë gjithashtu shumë argëtuese për t’u veshur gjatë një goditjeje. Ose provoni të mbani një vibrator në bazë!

Gogla vaginale SMARTBALLS DUO Red

3,100 LEK

In stock