Gogla me vibrim Elena Cala Azul

7,200 LEK

Kjo vezë vibruese nga koleksioni Cala Azul është një lodër e mrekullueshme për përdorim të vetëm, por edhe një shtesë emocionuese për çiftet!

Availability: Në gjëndje SKU: CAL005 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo vezë vibruese nga koleksioni Cala Azul është një lodër e mrekullueshme për përdorim të vetëm, por edhe një shtesë emocionuese për çiftet! Për shkak të majës së rrumbullakosur dhe kordonit fleksibël, lodra futet dhe hiqet lehtë. Veza ofron stimulim intensiv dhe përmban 10 cilësime vibrimi që mund t’i kontrolloni lehtësisht me telekomandën me valë. Materiali është silikoni ultra i butë, i sigurt për trupin për një ndjesi komode. Pas përdorimit, rimbushni unazën e karit me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni me ujë të vakët dhe pastrues lodrash. Telekomanda funksionon me 1 bateri CR2032 (e përfshirë).

Gogla me vibrim Elena Cala Azul

7,200 LEK

In stock