-30%

Gishteza Foreplay Finger Set

1,120 LEK

Menge gishtash te buta me strukture stimuluese. Gjatesia 4.5 cm dhe diametri 1.3 cm, shume fleksibel. Ngjyrat: e kuqe dhe blu. 2 cope. Materiali: TPE.

Availability: Në gjendje SKU: 05167910000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Menge gishtash te buta me strukture stimuluese. Gjatesia 4.5 cm dhe diametri 1.3 cm, shume fleksibel. Ngjyrat: e kuqe dhe blu. 2 cope. Materiali: TPE.

Gishteza Foreplay Finger Set

1,120 LEK

In stock