-30%

Gishteza Finger Sleeves Set

700 LEK

Set me dy menge gishtash. Secila menge 8cm e gjate me diam 2.5 cm. Te dyja me strukture stimuluese. Me ngjyre pink dhe lejla.

Availability: Në gjëndje SKU: 05131720000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me dy menge gishtash. Secila menge 8cm e gjate me diam 2.5 cm. Te dyja me strukture stimuluese. Me ngjyre pink dhe lejla.

Gishteza Finger Sleeves Set

Gishteza Finger Sleeves Set

700 LEK

In stock