-30%

Geta të zeza

1,050 LEK

Vetëm ju do të dini për detajet erotike, pavarësisht nëse vishni një fustan mbrëmje apo një veshje biznesi! Pantallona të gjera janë pa pengesa dhe gjithashtu kanë një brez të gjerë, të butë të dantella të dantellës, e veshur me një shirit silikoni, që do të thotë se ato nuk rrëshqasin poshtë. Zona e kthesës së hapur nënkupton që seksi spontan është i mundur.

20 denier. 90% poliamid, 10% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25102781611 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vetëm ju do të dini për detajet erotike, pavarësisht nëse vishni një fustan mbrëmje apo një veshje biznesi! Pantallona të gjera janë pa pengesa dhe gjithashtu kanë një brez të gjerë, të butë të dantella të dantellës, e veshur me një shirit silikoni, që do të thotë se ato nuk rrëshqasin poshtë. Zona e kthesës së hapur nënkupton që seksi spontan është i mundur.

20 denier. 90% poliamid, 10% elastan.

Geta të zeza

1,050 LEK

Out of stock