-30%

Geta te zeza te hapura

1,890 LEK

Tregoni anën tuaj më sexy me këto geta të zeza rrjete, të hapura në pjesën intime. Materiali ka një dizajn të vecantë me fjongo dhe është zbukuruar me një tegel elegant, gjë që i bën këmbët të duken më të gjata. Getat kanë një material të butë dhe elastik duke ju dhënë komoditet maksimal dhe një përshtatje perfekte pas trupit. Për shkak të ngjyrës së errët, mund të kombinohen lehtë me veshjet e ndryshme dhe setet e brendshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25102511111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tregoni anën tuaj më sexy me këto geta të zeza rrjete, të hapura në pjesën intime. Materiali ka një dizajn të vecantë me fjongo dhe është zbukuruar me një tegel elegant, gjë që i bën këmbët të duken më të gjata. Getat kanë një material të butë dhe elastik duke ju dhënë komoditet maksimal dhe një përshtatje perfekte pas trupit. Për shkak të ngjyrës së errët, mund të kombinohen lehtë me veshjet e ndryshme dhe setet e brendshme.

Geta te zeza te hapura

Geta te zeza te hapura

1,890 LEK

In stock