Geta te zeza Open Thong

Geta te zeza Open Thong

1,300 LEK

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: R1483 Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse dëshironi të jeni të rehatshëm dhe sensual, këto tanga janë perfekte për çdo rast. Me një model rrjete dhe harqe që simulojnë një kravatë do të shkoni të qetë dhe do të ndiheni më seksi se kurrë.

You've just added this product to the cart: