Geta te gjate te zeza Christine S/M

1,200 LEK

Pantallona luksoze me brekë të hapur. Falë teknologjisë kundër shkallëve, këto brekë janë shumë më të forta kundër grisjeve dhe vrimave në krahasim me çorapet e tjera. Materiali: 70% poliamid, 30% elastomer

Availability: Në gjendje SKU: CLD-HBLK-004-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantallona luksoze me brekë të hapur. Falë teknologjisë kundër shkallëve, këto brekë janë shumë më të forta kundër grisjeve dhe vrimave në krahasim me çorapet e tjera.
Që nuk do të thotë se dëmtimi nuk mund të ndodhë kur tërhiqni fort pëlhurën ose thonjtë tuaj janë të mprehtë. Vetëm se shansi është shumë më i vogël dhe në vend të një shkalle krijohet vetëm një vrimë e vogël.

Për shkak të proporcionit të lartë të elastanit dhe teknikës së thurjes, këto brekë ndjehen ose duken më të vogla se normale kur hapen dhe vishen. Por nuk është kështu. Pra, thjesht porosisni madhësinë tuaj të zakonshme

Materiali: 70% poliamid, 30% elastomer

Geta te gjate te zeza Christine S/M

1,200 LEK

In stock