-30%

Geta rrjete Crotchless

1,050 LEK

Getat janë bërë nga rrjetë e zezë shumë e shtrirë dhe kjo do të thotë se nuk ka asnjë kufizim në lëvizje. Ka vrima të mëdha mbi kofshët tuaja, dhe një vrimë të madhe mbi kavilje dhe të pasme.   93% poliamid, 7% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25301551101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Getat janë bërë nga rrjetë e zezë shumë e shtrirë dhe kjo do të thotë se nuk ka asnjë kufizim në lëvizje. Ka vrima të mëdha mbi kofshët tuaja, dhe një vrimë të madhe mbi kavilje dhe të pasme.   93% poliamid, 7% elastan.

Geta rrjete Crotchless

1,050 LEK

Out of stock