Geta Crotchless të zeza

1,800 LEK

Për veprime seksuale spontane!
Veshjet e zeza pa pëlhure për më shumë liri në lëvizjet tuaja dhe vendime më të shpejta.
97% poliamid, 3% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 25100301601 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për veprime seksuale spontane!
Veshjet e zeza pa pëlhure për më shumë liri në lëvizjet tuaja dhe vendime më të shpejta.
97% poliamid, 3% elastan.

Informacion shtesë

Masa

XS, S, M

Geta Crotchless të zeza

1,800 LEK

Out of stock