Geta Crotchless Cotelli Legwear

1,500 LEK

Geta nga Cottelli LEGWARE të bëra nga materiali delikat rrjetë me një rrip të integruar dhe gardhe. Ekziston edhe një shtresë e integruar në pjesën e pasme të këmbëve. Pjesa e gishtit të përforcuar. Pa bigëzim – perfekt për seks spontan!

Availability: Në gjendje SKU: 25103751101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Getat e bëra nga rrjeta delikate
Dizajni i integruar i rripit të pezullimit
Pjesa e gishtit të përforcuar
Qep në pjesën e pasme
Hapeni në mënyrë ftuese në zonën e bigëzimit
Rrjetë seksi për këmbët!
Geta nga Cottelli LEGWARE të bëra nga materiali delikat rrjetë me një rrip të integruar dhe gardhe. Ekziston edhe një shtresë e integruar në pjesën e pasme të këmbëve. Pjesa e gishtit të përforcuar. Pa bigëzim – perfekt për seks spontan!

90% poliamid, 10% material elastik.

Geta Crotchless Cotelli Legwear

1,500 LEK

In stock