Geta Crotchless Cotelli Legwear 2

1,400 LEK

Geta të zeza pa bigëzime nga Cottelli LEGWARE me një rrip varëse të endur dhe gardhe të gjera në një pamje elegante dantelle. Bigëzim është gjerësisht i hapur, këmbët pak të paraformuara. Pesha e fijeve 20 den. Çertifikuar Oeko-Tex.

Availability: Në gjendje SKU: 25103911611 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rrip agresiv të endur dhe garters
Ftuese hapur në bigëzim
Pesha e fijeve 20 den
Këmbë pak e paraformuar
Oeko-Text certifikuar
Elegancë e pastër me një bigëzim të freskët!
Geta të zeza pa bigëzime nga Cottelli LEGWARE me një rrip varëse të endur dhe gardhe të gjera në një pamje elegante dantelle. Bigëzim është gjerësisht i hapur, këmbët pak të paraformuara. Pesha e fijeve 20 den. Çertifikuar Oeko-Tex.

90% poliamid, 10% material elastik.

Geta Crotchless Cotelli Legwear 2

1,400 LEK

In stock