Gel Minx Orgasm 50ml

2,300 LEK

Një xhel ushqyes që ndihmon në uljen e fërkimit dhe kontribuon në ndjeshmërinë e klitorisit, duke rritur intensitetin gjatë momenteve intime.

Availability: Në gjendje SKU: 7005926013 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një xhel ushqyes që ndihmon në uljen e fërkimit dhe kontribuon në ndjeshmërinë e klitorisit, duke rritur intensitetin gjatë momenteve intime.

Gel Minx Orgasm 50ml

Gel Minx Orgasm 50ml

2,300 LEK

In stock