-30%

G-string with Pearls S

2,380 LEK

G-string(tanga) me qëndisje në pjesën e përparme dhe një rresht margaritar që kalojnë ndërthurjen. Kuqe. 90% poliamide, 10% elastan.

Availability: Në gjëndje SKU: 23216533021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

G-string(tanga) me qëndisje në pjesën e përparme dhe një rresht margaritar që kalojnë ndërthurjen. Kuqe. 90% poliamide, 10% elastan.

G-string with Pearls S

G-string with Pearls S

2,380 LEK

In stock