-30%

G-spot Vibrator

Çmimi origjinal qe: 4,430 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,101 LEK.

Vibrator ngjyre lejla, me nje koke ne forme topi dhe pika per stimulim. Ndihmon per arritjen e pikes G me lehte, kjo fale formes se tij. Ka 7 menyra vibrimi. Gjatesia totale: 16.7cm, thllesia e depertimit: 8.5cm, diametri: 0.9-3.9cm. Materiali: silikon, ABS.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05919040000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator ngjyre lejla, me nje koke ne forme topi dhe pika per stimulim. Ndihmon per arritjen e pikes G me lehte, kjo fale formes se tij. Ka 7 menyra vibrimi. Gjatesia totale: 16.7cm, thllesia e depertimit: 8.5cm, diametri: 0.9-3.9cm. Materiali: silikon, ABS.

G-spot Vibrator

G-spot Vibrator

Çmimi origjinal qe: 4,430 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,101 LEK.

Out of stock