-30%

Fustan Suspender 80B/M

875 LEK

Mini fustan me ngjyrë kremi i mbuluar me dantella të zeza, me futje transparente në anën dhe mbrapa. Me gota nën të. Të gjitha shiritat të rregullueshëm. 85% poliamid, 15% elastan. Dantella: 100% poliamide. Brenda: 88% poliester, 12% elastan.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 27145401241 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini fustan me ngjyrë kremi i mbuluar me dantella të zeza, me futje transparente në anën dhe mbrapa. Me gota nën të. Të gjitha shiritat të rregullueshëm. 85% poliamid, 15% elastan. Dantella: 100% poliamide. Brenda: 88% poliester, 12% elastan.

Fustan Suspender 80B/M

875 LEK

In stock