Fustan rrjete zeze

Fustan rrjete zeze

1,700 LEK

Ju jeni qendra e vëmendjes në këtë veshje të zezë, të zezë! Falë dizajnit të hollë të rrjetës, nuk keni asgjë për të fshehur dhe jeni të mbështjellur me tundim të pastër. Në kontrast me këtë janë zonat e errëta që i japin veshjes së ngushtë një prekje të pacipë dhe fshehin bigëzën – diçka për të zbuluar për të dashurin tuaj! Vdekja e lartë rrumbullakon modelin e kësaj veshje joshëse. Udhëtoni me Penthouse Ose Vdisni Fustan mini pa tel Bërë nga 92% poliester, 8% elastan

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: P4005904 Kategori: , , ,

Përshkrim

Ju jeni qendra e vëmendjes në këtë veshje të zezë, të zezë! Falë dizajnit të hollë të rrjetës, nuk keni asgjë për të fshehur dhe jeni të mbështjellur me tundim të pastër. Në kontrast me këtë janë zonat e errëta që i japin veshjes së ngushtë një prekje të pacipë dhe fshehin bigëzën – diçka për të zbuluar për të dashurin tuaj! Vdekja e lartë rrumbullakon modelin e kësaj veshje joshëse. Udhëtoni me Penthouse Ose Vdisni Fustan mini pa tel Bërë nga 92% poliester, 8% elastan

You've just added this product to the cart: