Fustan Rrjete Passion One Size

1,400 LEK

Ky fustan rrjetë seksi nga Passion është bërë nga materiale cilësore dhe është shumë komod për t’u veshur. Dizajni i tij transparent krijon një pamje të guximshme dhe thekson figurën tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: PAEBS097000BLBSUBLD1 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky fustan rrjetë seksi nga Passion është bërë nga materiale cilësore dhe është shumë komod për t’u veshur. Dizajni i tij transparent krijon një pamje të guximshme dhe thekson figurën tuaj. Kombinoje atë me veshjet e preferuara të të brendshmeve ose vishni pa asgjë poshtë dhe lëreni imagjinatën tuaj të shkëlqejë!

Materiali: 80% poliamid, 20% elastan

Fustan Rrjete Passion One Size

1,400 LEK

In stock